سال نو

تعطیلات سال نو هم به پایان رسید . جای نرفتم جز عروسی یکی از فامیل و در این ایام مشغول تمیز کردن و حصار کشی حیاط خانه بودم تا باغچه حیاط  درست کنم و خانه های نو ساخت نیمه تمام مسکن مهر که بدون استفاده به حال خویش رها بودند تمیز کردم تا بتوانم از این خانه ها برای پرورش مرغ بومی استفاه کنم ، دیگر کارم اینجا تمام شده است و حالا باید دیگر کم کم آماده بشوم تا بروم به خدمت سربازیم برسم . چند روزی هم می شود که هویچ ، خیار و سبزی خوردن کاشتم همه شان سبز شدند همین بس که سبز شدنش ان را دیدم شاید تا دو ماه دیگر بر نگردم . این چنین این روزها گذشت راضی کننده بود اگر هم هیچ کار نکرده باشم حداقل حیاط خانه قشنگ شد .

........................

یادمه در خردسالی عاشق تلویزیون بودم به این فکر می کردم که اگر نتونم تلویزیون ببینم گذر زمان برام سخت خواهد شود گذشت و گذشت تا به دوران دانشجویی رسیدم در این دورن تا حدی از تلوزیون نا خواسته فاصله گرفتم که فقط گه گاهی به تماشای اخبار می نشستم . این بار نوبت به اینترنت رسید تا جایی که فکر می کردم زندگی بدون اینترنت غیر ممکن است باز گذشت و گذشت تا به امروز که ایام عید رو بدون اینترنت سپری کردم که باورش برام سخت بود . در اخر این دل بستگی های به رفاه ما بستگی داره و هر  چه این رفاه کمتر باشد برای جبران نیاز های ضروری تر این نیاز ها ازت فاصله میگیرند .

..........................

چند روزه می خواهم بنویسم ولی نمی تونم هر چه می نویسم یا پاک می کنم یا می اندازم دور نمی دانم چرا نمی توانم تمرکز کنم این های رو هم که نوشتم چند بار خوندم نه فعل دارند نه فاعل به نظرم به هم ریحتست که نشان دهنده افکار پریشان من است ولی به چیزی فکر نمی کنم که ! همه چیز سر جاشه هیچ مشکلی وجود نداره ولی من نمی توانم تمرکز کنم استرس دارم ، دل شوره دارم انگار یک جای کار ایراد دارد  . چیست آیا !؟

/ 1 نظر / 22 بازدید
هراطلاعاتی میخوای اینجا هست

با سلام.... خواهان تبادل لینک با وبلاگ زیبای شما هستیم. خواستی برو به قسمت تبادل لینک تو انتهای ستون سمت راست روی ارسال لینک کلیک کن راهنماروبخون انجام بده اتوماتیک توسایتم لینک شو نکته قرار گرفتن لینک شما چند دقیقه طول خواهد کشید بعد از چند دقیقه خواهید دید که لینکتان در سایت قرار دارد میدونی که تبادل لینک چقد تو بالا بردن رتبه سایت مهم این قسمتم میتونی بری http://moejezat.mihanblog.com/extrapage/1