منابع ارشد

بعد از اعلام نتایج نهایی ارشد و قبولیم که در نهایت تصمیمم بر این شد نروم دوباره تصمیم گرفتم آزمون بدهم و برای دو سال آینده برنامه ریزی داشته باشم شاید هم فعلا جو اون قبولی باشد که دارم و تشویقم میکند بخونم هر چی که است خوب است.

چند روزی هست که دنبال منابع خوب و معتبر برای ارشد می گردم چند تا رشته هم انتخاب کردم مثلا صنایع غذایی که با رشته کارشناسیم مرتبط نیست .

بعد از کلی تحقیق و زنگ زدن به این موسسه ها که کم هم نیستند شکر خدا برای انتخاب هر کدومشون همینجوری هاج واج موندم که کدام یکی میتونه بهتر باشه همشون هم توی آزمون های سال های قبل نفرات برتر داشتن اخه مگه هر رشته چند تا نفر اول داره  !!؟

 حالا تو می مونی با کلی انتخاب خوشبختانه توی این زمینه هم تنوع زیاده و هم دستت برای انتخاب بازه البته بسته به وضعیت مالیت هم میتونی هر کدوم رو انتخاب کنی به قول گفتنی اصلا می خوای رتبت چند بشه ؟.... از یک طرف هم همین تنوع در انتخاب ها نه اینکه مشکلی رو حل نمیکنه بلکه بیشتر سر در گم میشی ، همان ضرب المثل معروف خودمان هست که می گویید هر چه بیشتر گشتم کمتر پیداش کردم حکایت الان ما دقیقا همین طور است .

کلاس های آموزشی ، آموزش و پرورش هم شروع شدن که روز اولش کم سعادتی از بنده بود نتونستم در خدمت اساتید محترم باشم حالا ایشاالله نیت بر این است که فردا به خدمتشان برسیم .

 

/ 3 نظر / 21 بازدید
سینا

اسول شهریار جان. انشاالله که قبولی. [لبخند][چشمک][گل]

سینا

ایول شهریار جان. انشاالله قبول میشی.[لبخند][چشمک][گل]

سینا

چه بسیارند انسان هایی که بالای خط فقر هستند ولی زیر خط فهم