ارشد ٩٣ ( سوم شهریور )

سوم شهریور هم نتایج نهایی انتخاب رشته ارشد علام شدن ،نه شوری برای دین نتایج بود نه هیجانی بعد از اینکه فهمیدم قبول شدم ، امسال هم دانشگاه سمنان قبول شدم .

کم کم دارد باورم میشه دنبال چیزی رو که بگیری کمتر و کمتر پیداش می کنی ولی اگه بی خیالش بشی راه به راه دنبالت میاد که من اینم و خودش رو عرضه میکنه تو هم هیچ توجه ایی بهش نمی کنی حالا قصه ماست دو سال که تصمیم گرفتم نروم دانشگاه و آزمون ها فقط جنبه آزمایشی دارند و از دست قضا در تو تاش قبول شوی !!؟ جای تعجب دارد حکمت خداست .

فعلا سخت مشغول درس خوندن هستم و از اعماق وجودم اون ته ته اش مطئنم خدا جوابمو میده و دستم رو خالی نمی زاره ! تابستان تمامِش رو با درس خوندن گذشت و خیلی ، خیلی زود سپری شد اصلآ نفهمیدم چطوری ولی مطئنم به بطالت نگذشت . قبل از اینکه نتایج کنکور سال ٩۴ بیاد و من از این کارم به نتیجه ایی که می خوام برسم  به یک چیز دیگه رسیدم و این بود که خدا رو بهتر شناختم به قول شاعر : " گر هزار دهان داشتم و هر دهان سیصد زبان / شکر یک از هزار نعمت نتوان گفت " بیشتر هم از زیست و ادبیاد بود .

الان که فکر می کنم اگه خدای نکرده قبول نشوم فکر نکنم ناراحت بشم چون هر چه بیشتر ادبیات و زیست می خونم بیشتر به قدرت خدا اشنا میشم شاید این فقط بهانه ایی برای تقرب به الله بوده باشه .

نمی دونم کی خونده ولی درکش می کنم .

وام جهان است تو را عمر / وام جهان بر تو نماند مدام

/ 0 نظر / 28 بازدید