گاوی که زایید

کسی که با حرف هایش عده زیادی را به پای صندوق های رای کشاند ، کسی که حرف های از جنس دیگر می زد ، کسی که برای هر دری کلید داشت ، کسی که بهش اعتماد کردیم و حالا شده رئیس جمهور کشور .

از کاهش تورم که چیزی را احساس نمی کنیم ، دلار هم که مثل کرم خاکی همش ول می خوردو مانند کانگرو بالا پایین می شود ( نقل قول )  : این آمریکا هم همه فکرش شده تحریم ما کسی نیست بگوید یک فکری به حال دلارت بکن که هی میرود بالا  چکار به ما داری .از افزایش حقوق هم خبری نیست ما که سرباز باشیم دیگر  اصلا وجود نداریم تا یادشان بیاید که نخیر چند نفری در ده کوره های این مملکت خدمت می کنند چند ماهی گذشته است آن وقت هم اگر کف گیرشان گیر کند و به قول خودشان اعتبار بیاید یه چیزی به ما می ماسد آخرم ما نفهمیدیم این اعتبار از کجا می آید !!؟

و حالا آن قولی که رئیس دولت دادند خودم که داشتم زنده برنامه را تماشا می کردم پیش خودم فکر کردم همین فردا شیرهای دانش آموزان در مدارس توزیع می شود . سخت در اشتباه بودم بلکه دولت قول داده بود که گاوش زایید بعد شیر رایگان توزیع می کند .

سال تحصیلی هم کم کم دیگر دارد تمام می شود و ما ناامید از زاییدن این گاو تا بلاخره این انتظار به پایان رسید و گاوشان زایید تا حداقل به آن قولی که داده بودند عمل کرده باشند .

پ.ن : اگر می خواهید چیزی بگوید لطفا منظورتان را روشن بیان کنید تا ما فکر های دگر نکنیم در عالم خیال

/ 1 نظر / 21 بازدید
زیتون

اخه شهریار جان چرا از این حرفا میزنی مگه نمیدونی بد میشه واسه آدم .حرفای تو همش درست ولی به دولت از گل کمتر نگو بد میشه واسه همه مون .اگه بگی خودم سایتت و فیلتر میکنم .بچه ها من میتونم سایتشو فیلتر کنم ولی از یه راه دیگه.