کنکور ٩۴ شروعی دوباره

تصمیم گرفتم دیگر حسرت سال ٨۶ را که در رشته بهداشت محیط قبول شدم و فقط به دلیل اینه کار دانی بود نرفتم را نخورم حسرت کسی را که به مشاوره نیاز داشت ولی هیچ کس را در کنارش نداشت تا راهنمایی اش کند ، تصمیم گرفتم دیگر آن روز ها را فراموش کنم و یک تغییر بزرگی در زندگیم ایجاد کنم قبل از آن که بیشتر دیر شود ، دو روز هست که برای شرکت در کنکور سال ٩۴ شروع به مطالعه کرده ام بهتر از آن است که ارشد رشته ایی را بخوانم که بهش علاقه ندارم و فقط برای شرکت در رشته پزشکی و ایشالله خداوند بزرگ یاریم کند ، سخت است نه این که آسان باشد فصل اول زیست که تنها ١٢ صفحه است ۶ ساعت وقت گرفت فصل اول شیمی ٢ نیز ۵ ساعت ولی در تصمیمم جدی هستم این شروع راهی است که یک سال باید طی کنم تا به نتیجه ایی که می خواهم برسم .

و شما کسانی که این مطلب را می خوانید هر کدام نظری داشت که بهم کمک کند با دل و جان می پذیرم حتی هر چند کوچک در مورد برنامه ریزی ، ساعت خواب ، ساعت مطالعه ، منابع ، ازمون ها و ... منتظر نظرات گران بهای شما هستم .

/ 2 نظر / 18 بازدید
ابراهیم

یک نقطه بیش فـرق رحیم و رجیم نیست از نقطـــه ای بتـرس که شیطانی ات کنند فاضل نظری[لبخند][گل]

زهرا

سلام و خسته نباشید ..من هم چون شما از نو شروع کردم..با لیسانس زبان از دانشگاه پیام نور و در سن 29 سالگی تصمیم دارم برا پزشکی بخونم..خوشحال میشم از برنامه هاتون بیشتر بدونم