خستگی

آدمیزاد هر چه که خسته باشه با یک ساعت استراحت و گوش کردن به یک موزیک ملایم خستگیش رفع میشه این از نظر جسمی بود. ولی از نظر روحی خسته شدن چیزه دیگریه شاید افسردگی بگیره ، گوشه گیر و منزوی بشه و هیچ وقت هم خوب نشه .

اولش که شروع کردم به درس خوندن خستگی برام معنی نداشت و فکرش رو هم نمی کردم چقدر راهی رو که انتخاب کردم میتونه سخت باشه ولی الان انگار خسته شدم از کتاب ها از نشستن در یک اتاق دوازده متری انگار دلم تنگ شده برای یک روز فکر نکردن به درس ، الان کمتر از ٣ ماه دیگه آزمون برگزار میشه نه می تونم راها کنم این همه زحمتی که کشیدم تا به امروز نه می تونم ادامه بدم با این حجم زیاد مطالعه تازه چون به آخر را رسیدم باید دوپینگ کنم تا روز امتحان موندم چکار کنم !؟

آخه مگه میشه ادم خودش ، خودش رو هم چشم بزنه ؟ با اینکه به اینجور چیز ها اعتقاد ندارم ولی فکر کنم خودم ، خودم رو چشم زدم !!! پارسال وسطای سال یک امتحان میان ترم از دانش آموزام گرفته بودم، پیش خودم ( تو دلم ) گفتم بعد از ١۶ سال درس خوندن دیگه صبح که بیدار می شم نگران درس خوندن نیستم با خیال راحت میرم درسم رو میدم و این بار از دانش اموزام اون انتظاری رو دارم که ١۶ سال از من داشتن. اخر همون سال تصمیم گرفتم بخونم به گمانم اینطوری خودم رو چشم زدم .

الانم خستم همین !!!

/ 2 نظر / 39 بازدید
رها

وای شما دقیقا حال این روزای منو دارین منم دارم برا کنکور ارشد میخونم کنکور وزارت بهداشت دو ماه و نیم دیگه ست اولاش خیلی خوب بود اما الان خسته م ترکیدم از بس نشستم تو خونه و کارم شده فقط درس دیگه روحم خیلی خسته شده[خنثی] دارم به زور خودمو میکشونم هی میگم طاقت بیار دو ماه و نیم دیگه مونده طاقت بیار بعدش دیگه راحت میشی ...حجم درسا و کتابا هم که....[نگران]

جنّات

حضرت امام مهدی (عج) : نفع بردن از من در زمان غیبتم مانند نفع بردن از خورشید هنگام پنهان شدنش در پشت ابرهاست و همانا من ایمنی بخش اهل زمین هستم ، همچنانکه ستارگان ایمنی بخش اهل آسمانند . بحارالأنوار ، ج 53 ، ص181