شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

زمستان

اغلب مردم بهار را دوست دارند که فصل شادابی طبیعت فصل شور و نشاط فصل جفت گیری حیوانات ، پرندگان و فصل جنب جوشه . اصلا تصور نمی کردم روزی دلم برای زمستان تنگ شود و حس کنم که دوستش دارم فصلی که همه ، نه همه شاید بعضی ها فکر کنند که فصل مرگ است . دلم برای سرمای زمستان و بار ندگی ها یش تنگ شده شب های پر از سکوت زمستانی اش . ٢٠ روز از فصل زمستان گذاشته است ولی انچنان هوا گرم است که صدای کولر های گازی حرمت سکوت شب های زمستان را در هم شکسته اند ، حس نم نم باران و نوازش کردنم شده برایم آرزو، ١٠ ماه گذشته است از اخرین باری که باران بارید . چه مجازات سختی برای بندگانت خدایا تو غفوری و ما فقط بندگان گناه کاره تو هستیم باز هم به بزرگی خودت نه به خاطر ما چرا که بار گناهان ما سنگین تر از آن چیزی است که درخواست کنیم ، باران رحمتت را بر ما فرو بیاور .

   + شهریار ; ۳:۱٦ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/۱٠/٢۱
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب