شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

دزد

چند نوع دزد داریم که هر کدام برای خود تعریفی دارد .

نوع اول ، دزدی است که میاید یک چیز را از اسر احتیاج ، نیاز و یا به هر دلیلی از تو می دزدد ، و این کار را در خفای کامل انجام می دهد .

نوع دوم ، که طلبکارانه برای کار های انجام نداده ی خود چزی را از تو طلب می کند . تکلیفت با نوع اول مشخص است و قابل بخشش و شاید کارش قابل توجیه نه در همه موارد . مواد مخدر ، بیکاری ... دلیل های خوبی برای این کار می باشند .

اما نوع دوم اگر به آنها باج ندهی از کمترین امکانت یک زندگی عادی محروم خواهی شد و چاره ای جز این نداری باید گردن نهی و سکوت اختیار کنی تا همین را ازت نگرفتن . چند وقت پیش از یک اپراتور اینترنت شش ماهه با هزینه ١٠۴٠٠٠ تومان خریداری کردم به امید این که از ١ شب تا هفت صبح دانلود رایگان است . من که یک کارمند هستم برای دانلودی که دارم باید تا ساعت یک بیدار باشم ! چه ربطی دارد !!؟ شب زود بخواب که صبح خواب نمانی !!! بله بله. حق با شماست ، حرفی نیست تا ساعت یک بیدار می مونی ساعت یک که می شود دیگر باید هولش بدهی که حداقل یک صفحه را باز کند دانلود که جای خود دارد ، زنگ می زنی گه چرا اینطوری است ؟ و هیچ جوابی تا این اندازه آدم را قانع نمی کند ، چه انتظاری دارید از این ساعت رایگان است و سرعت افت می کند ، بله بله !!! آخر اگر این دزدی نیست اگر چیست آیا !!؟

صد شرف به آن دزد بیچاره که در تاریکی مطلق دزدی می کند ...

   + شهریار ; ۱٠:۳٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/۱٠/۱٥
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب