شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

بازیگر

به کسی که به طور حرفه ایی یک نقش رو بازی کند که شاید هیچ اعتقادی به آن نداشته باشه هنرپیشه می گویند. به هر کس و هر طرف که نگاه میکنم می بینم همه ما بازیگر هستیم و برای دیگران نقش بازی میکنیم از چیزی های که خوش مان نمیاید وانمود می کنیم بهترین هستند و حرف هایی که می زنند که هیچ اعتقادی به انها نداریم ولی در کمال خونسردی طوری رفتار میکنیم که به ان حرف ها ایمان داریم ، در واقع ما فقط جسم هایی هستیم با افکار دیگران و دیگران نیز چنین هستند ما برای یک نفر نقش بازی می کنیم و آن یکی برای دیگری تا جایی که نه هدفی است نه شخصیتی ، یا کلا هدف از خلاقت خودش چیست !!؟ ... ولی شاید من قصد دارم خودم را فریب دهم !؟ پناه بر خدا این انسان چقدر دروغگو و بازیگر حرفه ای آفریده شده است بدون اینکه خودش بداند ، خودش را فریب می دهد ! اگر چنین باشد قصد من از نوشتن این کلمات این است که یک مسکنی باشد برای من و اینکه بدانم خود را نیز فریب ندهم و به خود دروغ نگویم باشد که با خود صادق باشم .

   + شهریار ; ٤:٠٧ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/۱٠/۱٢
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب