شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

ابلاغ

تازه دیروز رفتم ابلاغم رو گرفتم حالا باید به یک روستای دیگر بروم و با کلی این و آن کردن ابلاغم را زدن نزدیک مدرسه قبلی که نزدیک جای اسکان قبلی باشه تا دوباره مثل پرستو کوچ نکنیم وکلی درد سر اسباب کشی و دنبال خانه کشتن آن هم در روستاهایی که شاید اصلا خانه پیدا نمی شود و گاهی مجبور می شوی یکی از کلاس های ترس را خالی کنی یک سال رو هم انجا بگذرانی که دردسر ها خودش را دارد .

خدا خیرش بدهد مسئول ابلاغ ها را گفت هر مدرسه ایی که خواستی بگو بزنم جز انهایی که به بخش خصوصی واگزار شده است که خودمان هم نمی دانیم چیست !!؟

انشاالله هر چه که باشد خیر باشد و به صلاح این دانش آموزان . اول مهر هم که نمی شود برویم اگر عمرمان به این دنیا باشد انشاالله شنبه که میشه ۵ مهر باید سر کلاس باشم ، از درس خواندن هم خبری نیست کل برنامه هایم به هم خورده تا بروم ببینم چه میشود و از اول برای خودم برنامه ایی تنظیم کنم و خدا کند که عقب نیفتم !

   + شهریار ; ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٧/۱
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب