شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

سال نو

تعطیلات سال نو هم به پایان رسید . جای نرفتم جز عروسی یکی از فامیل و در این ایام مشغول تمیز کردن و حصار کشی حیاط خانه بودم تا باغچه حیاط  درست کنم و خانه های نو ساخت نیمه تمام مسکن مهر که بدون استفاده به حال خویش رها بودند تمیز کردم تا بتوانم از این خانه ها برای پرورش مرغ بومی استفاه کنم ، دیگر کارم اینجا تمام شده است و حالا باید دیگر کم کم آماده بشوم تا بروم به خدمت سربازیم برسم . چند روزی هم می شود که هویچ ، خیار و سبزی خوردن کاشتم همه شان سبز شدند همین بس که سبز شدنش ان را دیدم شاید تا دو ماه دیگر بر نگردم . این چنین این روزها گذشت راضی کننده بود اگر هم هیچ کار نکرده باشم حداقل حیاط خانه قشنگ شد .

........................

یادمه در خردسالی عاشق تلویزیون بودم به این فکر می کردم که اگر نتونم تلویزیون ببینم گذر زمان برام سخت خواهد شود گذشت و گذشت تا به دوران دانشجویی رسیدم در این دورن تا حدی از تلوزیون نا خواسته فاصله گرفتم که فقط گه گاهی به تماشای اخبار می نشستم . این بار نوبت به اینترنت رسید تا جایی که فکر می کردم زندگی بدون اینترنت غیر ممکن است باز گذشت و گذشت تا به امروز که ایام عید رو بدون اینترنت سپری کردم که باورش برام سخت بود . در اخر این دل بستگی های به رفاه ما بستگی داره و هر  چه این رفاه کمتر باشد برای جبران نیاز های ضروری تر این نیاز ها ازت فاصله میگیرند .

..........................

چند روزه می خواهم بنویسم ولی نمی تونم هر چه می نویسم یا پاک می کنم یا می اندازم دور نمی دانم چرا نمی توانم تمرکز کنم این های رو هم که نوشتم چند بار خوندم نه فعل دارند نه فاعل به نظرم به هم ریحتست که نشان دهنده افکار پریشان من است ولی به چیزی فکر نمی کنم که ! همه چیز سر جاشه هیچ مشکلی وجود نداره ولی من نمی توانم تمرکز کنم استرس دارم ، دل شوره دارم انگار یک جای کار ایراد دارد  . چیست آیا !؟

   + شهریار ; ٩:٥۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/۱/۱٢
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب