شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

سالی که بر من گذشت

نگاهی به ١٢ ماه سپری شده انداختم تا ببینم این سالی که واپسین روز های خود را می گذر اند و نفس های آخر را میکشد ، اتفاقاتی که در این سال به وقوع پیوسته دیگر به هیچ وجه تکرار نخواهد شد و فقط در خاطرها می ماند و کم رنگ و کم رنگ تر می شود و از خاطرات نیز محو خواهند شد ، سالیانی بعد این دست نوشته ها ایام گذشته را برایم تداعی می کنند.

١) فروردین ایام تعطیل کار می کردم به کاکا کمک می کردم برای صدور کارت های مرزنشینان ، تصمیم گرفتم علاوبر وبلاگ خوندن خودم هم بنویسم ٢٠ فروردین شروع به نوشتن کردم ، ٣٠ فروردین به علت فوت یکی از فامیل مراسم هم به عقب افتاد .

٢) ١٠ اردیبهشت برای امریه سرباز معلمی آموزش و پرورش که وقت مصاحبه داشتم به مرکز استان رفتم و خوشبختانه موافقت کردند ، در آزمون کارشناسی ارشد برای انتخاب رشته مجاز شدم .

٣) چهارم خرداد رسما نامزد کردم .

۴) ١ تیر به خدمت سربازی عزام شدم رفتم نیشابور ، کل تیر و مرداد را انجا گذر اندم یکی از سخت ترین دوره زندگیم با این وجود به شیرین ترین خاطرات مبدل شد .

۵) در مرحله نهایی انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان پذیرفته شدم که بنا به دلایلی نرفتم ادامه تحصل بدهم. ترجیه دادم بروم خدمت سربازی .

۶) اول مهر برای اولین بار به یک روستای دور افتاده رفتم تا در انجا یک سال آموزگار آن مدرسه باشم ، مدیر مدرسه بهمان گفت از کلاس اول تا چهارم دو کلاس بردارم من نیز دوم و چهارم رو برداشتم .

٧) آبان ماه به دلیل کمبود آموزگار و معلم برای شیفت مخالف درس حرفه ، علوم و آمادگی دفاعی رو نیز برای تدریس به من دادند.

٨) بهمن باز در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کردم ، برای امتحان رشته نشاور شرکت کردم ولی برای رشته اصلی نرفتم، چرا که سال بعد هم سرباز هستم امتحان هم فقط جنبه محک و آزمایشی داشت. دیگر اتفاق خاصی نیفتاد و اینچنین این دفتر بسته می شود.

   + شهریار ; ٩:۱۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/۱٢/۱۸
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب