شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

افق

افق چه زیبا ست رها از همه چیز اندکی فقط به خدا بی اندیشی و به افق و دور دست چشم بدوزی غرق در زیبای های اطرافت بشوی که همیشه می بینی ولی به علت کار و مشغله زیادی که دورو ورمون جمع کردیم خودمان را از دیدن این نعمت بزرگ الهی محروم کردیم .

وقتی این عکس رو می گرفتم با خودم می اندیشیدم که در این دریای بی کران سوار بر کلک بدون هیچ گونه از این تجهیزات مدرن که این چنین در زندگی ما می تازند ، مسبب همه این فاصله ها ، دوری ها ، جدایی ها افسردگی ها ، خیانت ها و ... شده انگار از آب و غذا اهمیت شان برای زندگی بیشتر است بله اینچنین در زندگی روز مره مان رخنه کرده ند ، به پیش بروی تا انجا که چشم کار می کند بی انتها بی نظر می رسد ، تو هستی ، دریا ، آسمان آبی و خدایت ، آن وقت است خودت که را رها و آزاد می یابی چیزی که بی وقفه به دنبالش هستیم ، هرچه بیشتر سعی می کنیم ازش دورتر و دورتر می شویم .

 

   + شهریار ; ۳:٤٦ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٢/۱٢/۱٦
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب