شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

آرزوها در گذر زمان

گاهی تمام فکرت درگیر یک مسئله ست ، هر چه بیشر بهش فکر کنی در آن زمان دست نیافتنی تر و خواستنی تر می شود و کم کم تبدیل به یک آرزوی زیبا می شود ، آرزو بد نیست آرزوها به آدمی امید مى دهند گذر زمان را راحت تر و سریع تر می کنند. همان طور که زمان می گذرد کم رنگ ترو ، کم رنگ ترو ، کم رنگ تر می شود تا جایی که دیگر یادت می رود همچین آرزوی داشتی ، بلاخره زمانش می رسد چیزی که روزی آرزو یش را داشتی دیگر برایت آرزو نیست چرا که بهش رسیدی ، آن وقت است از آرزوی که داشتی خنده ات می گیرد، می فهمی که آرزوی داشتنش بهتر از داشتنش است . گذر زمان همه چیز را تغییر می هد فکرو اندیشه ی مارا ، آرزو های مارا ، عادات مارا و ... می گویند گذر زمان همه چیز را عوض می کند در واقع این طور نیست زمان فقط صورت مسئله را تغییر می هد ، وگر نه همه چیز مثل قبل است بلکه فقط نگرش ما نسبت به گذشته تغییر می کند آن هم فقط بخاطر تجربیاتی است که در این مدت بدست آوردیم و هر تصمیم درست یا اشتباه ای که گرفته اقتضای آن زمان بوده و اگر باز زمان به عقب برگردد باز هم همان تصمیم را خواهیم گرفت زیرا این دیدی که اکنون به آن می نگریم در آن زمان این گونه نیست ! پس چیزی برأی تاسف خوردن وجود ندارد .

   + شهریار ; ٥:۱۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٢/۱٢/۱
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب