شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

یک رویا

با چند نفر که ظاهرا دوستام بودن و همه رو می شناختم ولی اسم هیچ کس رو یادم نمی یاد سوار یه وسیله نقلیه عجیب که نه شباهتی به بالن داشت نه وسیله ایی که موتور داشته باشه  و همه داخل اون ایستاده بودیم نمیدونم چند نفر بودیم  و بر فراز زمین گردش می کردیم به همه جای زمین که فکرش میکردیم خودمنو اونجا میدیدیم وقتی بالای اورست رسیدیم یکی از بچه ها گفت که اینجا بام دنیا ست بلند ترین نقطه دنیا وقتی نگاه کردیم بیشتر شبیه یک تپه ماسه ایی بود .....
درخت ها سر به فلک کشیده بودن هرچه بالا میرفتیم باز هم درختان رو کنار خودمون حس می کردیم .
 از فراز استرالیا که زیبایی خیره کننده ایی داشت رد شدیم و با تمام سرعت به طرف بالا اوج گرفتیم جهان زیبا تر از اون چیزی بود که بشه توصیفش کرد وصف ناپذیر بود  زمین مثل یک گوی آبی بود ما از این همه هیجان و تازگی  لذت می بردیم که با  سرعت  به طرف زمین حرکت کردیم و  از این همه سرعت به وجد اومده بودن  نمی ترسیدم فکر میکردیم که فرود می یایم ولی وقتی به زمین برخورد کردیم  سه نفرمون بیدار شدیم بقیه مرده بودن. ولی زمین کلا تغییر کرده بود چیزی نمی فهمیدیم فکر میکردیم بر اثر سقوط چندین سال بیهوش بودیم !؟  یا که نه برای اینکه سوار اون وسیله بودیم و با سرعت حرکت میکردیم که گذر زمان بر روی ما اثر نداشته انگار زمان برای ما متوقف شده !؟
دوستم که باهم نجات پیدا کرده بودم وقتی از ابه دریاچه نوشید تغییر کرد و به یک غول تبدیل شود به دو نفرمون حمله کرد وقتی مارو از رو زمین برداشت از خواب پریدم ... !


همش یک خواب بود خوابه آمیخته با ترس ، هیجان وقتی بیدار شدم یاداشتش کردم که یادم نره لبخند!
چه خواب تخیلی و فانتز بود نیشخند

ناگفته نماند خیلی دوست درم برم استرالیا قلب .

   + شهریار ; ٩:۱٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/۱/٢۱
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب