شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

یک سرباز معلم

 http://www.uploadax.com/images/12311487827228275454.jpeg

چند روزیست که ابلاغیه آموزش و پرورش را گرفتم باید بروم یک منطقه محروم خدمت کنم . فعلا که دوره ابتدایی است آن هم چند پایه به احتمال زیاد دو پایه درس بدهم .150کیلو متری با شهر فاصله دارم خوب است آشنایی با فراد ، مردم با اداب و سنن خاص . سنتی مخصوص منطقه و معلم شدن  خود تجربه ایی جدید برای من است .

مسئولیتی سنگین که باید یک نسل را تربیت کرد روزی خودم بر این نمیکت ها نشسته بودم و معلمی داشتم که شده بود الگوی من ، رفتار و کردارش معماری ذهن دست نخورده و ناب من را انجام میداد و حال خود جای کسی ایستاده ام که روزی آرزوی ایستادن در این جایگاه رفیع را داشتم به طبع دانش آموزانی خواهم داشت که الگوی آنها خواهم شد این است که بار سنگینی روی دوش معلمین عزیز قرار می دهد .

چیزی به رفتنم نمانده باز هم باید بروه و آن هم اول مهر این بار طولانی تر است شاید دو سال ، باید رفت و دید و تجربه کرد ناراحت نیستم از خانواده ام دور هستم ، یا راهم زیاده ، یا اینکه فعلا جای برای ماندن ندارم و ... بلکه خوشحالم که دوستان جدید و یک تجربه جدید در انتظار من است تجربه ایی که شاید مسیر زندگی مرا دست خوش تغییراتی کند .

   + شهریار ; ٧:٢٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/٦/٢٧
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب