شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

منابع ارشد

بعد از اعلام نتایج نهایی ارشد و قبولیم که در نهایت تصمیمم بر این شد نروم دوباره تصمیم گرفتم آزمون بدهم و برای دو سال آینده برنامه ریزی داشته باشم شاید هم فعلا جو اون قبولی باشد که دارم و تشویقم میکند بخونم هر چی که است خوب است.

چند روزی هست که دنبال منابع خوب و معتبر برای ارشد می گردم چند تا رشته هم انتخاب کردم مثلا صنایع غذایی که با رشته کارشناسیم مرتبط نیست .

بعد از کلی تحقیق و زنگ زدن به این موسسه ها که کم هم نیستند شکر خدا برای انتخاب هر کدومشون همینجوری هاج واج موندم که کدام یکی میتونه بهتر باشه همشون هم توی آزمون های سال های قبل نفرات برتر داشتن اخه مگه هر رشته چند تا نفر اول داره  !!؟

 حالا تو می مونی با کلی انتخاب خوشبختانه توی این زمینه هم تنوع زیاده و هم دستت برای انتخاب بازه البته بسته به وضعیت مالیت هم میتونی هر کدوم رو انتخاب کنی به قول گفتنی اصلا می خوای رتبت چند بشه ؟.... از یک طرف هم همین تنوع در انتخاب ها نه اینکه مشکلی رو حل نمیکنه بلکه بیشتر سر در گم میشی ، همان ضرب المثل معروف خودمان هست که می گویید هر چه بیشتر گشتم کمتر پیداش کردم حکایت الان ما دقیقا همین طور است .

کلاس های آموزشی ، آموزش و پرورش هم شروع شدن که روز اولش کم سعادتی از بنده بود نتونستم در خدمت اساتید محترم باشم حالا ایشاالله نیت بر این است که فردا به خدمتشان برسیم .

 

   + شهریار ; ۸:۳٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/٦/۱٧
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب