شهریار
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهریار
آرشیو وبلاگ
      زیر سایه آفتاب ()

بازگشت به گذشته

یکی ازبهترین دوران زندگی ما دوران کودکی و نوجوانی  است . با تمام شیطنت ها ، بازی گوشی ها و شیرین های آن دوران وبزرگ ترین آرزوی آن روز هامون هم بزرگ شدن است به هر قیمتی خوردن غذا هایی که ازشون متنفری پویشیدن کفش های بابا و مامان اونم با تمام مشقت و سختی  که حداقل نیم سانت قدمون بالاتر بره که فکر کنیم بزرگ شدیم نه حسادتی ، نه غصه ایی و به دور از تمام مشکلات روزانه اطرافمون زندگی میکنیم برای این دوران هم پایانی است . ولی نه اون پایانی که انتظارش رو داشتیم به محض ورود به مرحله جدید زندگی و تا اخر عمرمون  حسرت این آرزومون رو میخوریم تنها آرزویی که همه آدم ها بهش میرسیم و همه به این نتیجه میرسیم که کاش این  آرزو رو نداشتیم و به همون دوران کودکی برمی کشتیم .

.
من دو روز به آرزم رسیدم و 20 سال از زمان به عقب بازگشتم بعد از 8 سال یک سفر 2 روزه ایی داشتم به زادگاهم که منو برد به دوران کودکی دو روز سرشار از انرژی و شادابی کودکی با همان هیجان و شور و شوق گذشته همه چیز همان طور بود حتی کوچه های خشتی و دیوار های که با برگ درخت نخل درست شدن .

.
گذری به گذشته به همراه تصاویر .   

  

درخت انبه با میوه که تازه فصل برداشت میوه شروع شده .

درخت خرما که تیر ماه فصل برداشت اون است .که به زبان محلی به فصل برداشت امِن

(Amen) میگن با یک خاطره بد و البته الان خنده دار از بالای یکی از این نخل های 4 متری سقوط کردم و پام شکست البته الان سالم هستم . لبخند

بقیه در ادامه مطلب


دیوار هایی که هیچ وقت مانعی برای شیطنت های مان نبود .

مزارع برنجی که بعد از برداشت محصول به زمین های چمن فوتبالمون تبدیل می شد نیشخند

بزرگ ترین درخت جم منطقه .

   + شهریار ; ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/٢/٢۱
comment نظرات ()
مطالب اخیر دنیای مجازی تونل درختی ازدواج دهه فجری که جا ماند رفتن اولین ها بغض پیروک ( آقاجون ) تغییر لیاقت
کلمات کلیدی وبلاگ افکار و دلواپسی ها (۱۸) ازدواج (۱۳) تحصیل (۸) سربازی (٧) کار (٧) معلم (٦) خاطرات (٥) خودم (٥) انتخاب رشته (٢) کارشناسی ارشد (٢)
دوستان من نوشته های یک ذهن زیبا اینک منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد( شیرین) عشق و سکوت کنار تو درگیر آرامشم ( غزل سپید ) ماهی لپ دار مشاوره خانواده پرتال زیگور طراح قالب